Ще 100 українців повернулися додому з полону, серед них двоє – вінничани

Дата: 09.02.2024 14:23

Додому з російського полону повернулися ще 100 українців.

Серед врятованих військовослужбовців цього разу 49 воїнів Національної гвардії України, 25 прикордонників, 26 військовослужбовців ЗСУ, зокрема 11 тероборонців.

Усі визволені – рядового та сержантського складу.

84 врятованих воїнів захищали Маріуполь, в тому числі 82 – оборонці «Азовсталі».

Решта виконували бойові завдання на Донецькому та Луганському напрямках.

Найстаршому звільненому 62 роки, наймолодшому-20.

"Усі – наші, усі – знову на рідній землі. Працюємо щодо кожного й кожної та не зупинимося, поки всіх не повернемо! Наша команда, яка займається обмінами, – дякую за потрібний країні результат!"- Глава держави.