Начальник Могилів-Подільської РВА Юрій Яцук відвідав з робочим візитом Мурованокуриловецьку громаду

Дата: 09.02.2024 11:39

Начальник районної військової адміністрації Юрій Яцук перебуваючи з робочим візитом у Мурованокуриловецькій громаді, разом зі своїм заступником Володимиром Рубанським, провів робочу зустріч з головою територіальної громади Галиною Цибульською.

Під час зустрічі обговорили актуальні питання соціально-економічного розвитку громади та шляхи вирішення проблемних питань. Особливу увагу було приділено виконанню завдань та зауважень, які були висловлені на нараді щодо проведення мобілізації людських і транспортних ресурсів на території громади. Очільник району довів конкретні завдання і терміни їх виконання. З головою громади Галиною Миколаївною з порушених питань було досягнуто повне порозуміння.

Принагідно очільник району відвідав архівосховище та поспілкувався з головним спеціалістом архівного відділу відповідального за Мурованокуриловецьке архівосховище районної військової адміністрації - Світланою Хомяк. Наразі, близько 70000 архівних справ зберігається у чотирьох архівосховищах Могилів-Подільської районної військової адміністрації (Могилів-Подільській, Ямпільській, Чернівецькій та Мурованокуриловецькій громадах району), з них 20000 справ саме в Мурованокуриловецькій громаді. Трудові архіви передані громадам, а районна військова адміністрація забезпечує зберігання документів Національного архівного фонду. Станом на зараз завершується процес науково-технічного упорядкування документів національного архівного фонду, які були створені під час діяльності сільських рад Мурованокуриловецького району.

Із сайту Могилів-Подільської РВА