Обгрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, обгрунтування розміру бюджетних призначень, очікуваної вартості предмета закупівлі

Дата: 29.01.2024 15:39

1. Найменування замовника - Мурованокуриловецька селищна рада;

Місцезнаходження замовника – вул. Соборна, 45, с-ще Муровані Курилівці, Вінницька область, 23400.

ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань – 04325974;

Категорія замовника – органи державної влади та  місцевого самоврядування, зазначені у пункті 1 частини першої ст.2 Закону України «Про публічні закупівлі».

2.Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): Бензин А-95 (Код ДК 021:2015: 09130000-9 - Нафта і дистиляти).

3. Розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі:

195000.00 гривень.

4. Код економічної класифікації видатків бюджету (для бюджетних коштів): 2210.

5. Вид закупівлі – відкриті торги (з особливостями);

орієнтовний початок проведення – січень 2024 року.

Фінансування закупівлі здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету.

ТЕХНІЧНЕ ЗАВДАННЯ

1. Інформація про замовника:

1.1. Найменування ЗАМОВНИКА: Мурованокуриловецька селищна рада;

1.2.Місцезнаходження  замовника: 23400, Україна, Вінницька область, с-ще Муровані Курилівці, вул. Соборна буд .45

1.3. Ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб,фізичних осіб - підприємців та громадських формувань –  04325974.

1.4. Категорія замовника: Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган.

2. Інформація про предмет закупівлі:

2.1. Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):

Бензин А-95  (ДК 021:2015 09130000-9 Нафта і дистиляти).

3. Інформація про технічні, якісні та інші характеристики предмета закупівлі:

Найменування товару

Одиниці виміру

Бензин А-95

літри

Всього

3.1. Якість нафтопродуктів повинна відповідати діючим в Україні Держстандартам ДСТУ та/або ТУ і підтверджуватися копією сертифіката відповідності та паспортом якості про підтвердження відповідності в складі пропозиції. Сертифікат відповідності повинен бути діючим на дату розкриття пропозиції.

3.2. Зовнішній вигляд: прозорий та світлий, без механічних домішок і води.

3.3. Заправка бензину виконується на підставі Скреч-карт (талонів та/або паливних карток) на всіх автозаправних станціях, що перебувають у власності чи оренді Учасника на території смт Муровані Курилівці та Могилів-Подільського району згідно наданого переліку. Обов’язкова наявність АЗС на відстані 5 км від юридичної адреси Замовника.

3.4. Скреч карти (талони) повинні бути номіналом 10, 15 та 20 літрів;

3.5. При поставці товарів обов’язково має надаватись паспорт якості та сертифікат відповідності українських систем сертифікації на запропонований товар.

3.6. Надання товару Скреч-карт (талонів) від Учасника Замовнику проводиться частинами протягом дії договору за письмовим узгодженням сторін відповідно до заявок Замовника.

Ціни вказуються за 1 л товару з урахуванням податків і зборів, що сплачуються або мають бути сплачені.

3.7. При виявленні Покупцем дефектів бланків Скреч-карт (талонів), будь-чого іншого, Постачальник повинен замінити бланки Скреч-карт (талони) в асортименті та кількості вказаній в письмовій заявці Покупця протягом п'яти робочих днів.

3.8. Термін дії Скреч-карт талонів має становити не менше 1(одного) року з дня їх видачі. У разі зміни зовнішньої форми талонів учасник здійснює обмін цих талонів на інші талони, без додаткової оплати Замовником. Учасник повинен мати можливість видачі талонів на всю замовлену кількість придбаного Замовником бензину.

3.9. Учасник гарантує, що нафтопродукти є такими, що не мають негативного впливу на навколишнє довкілля та передбачає застосування необхідних заходів із захисту довкілля, тобто учасник гарантує, що технічні, якісні характеристики предмета закупівлі відповідають встановленим законодавством нормам. Підтвердження даної інформації забезпечується шляхом надання Учасником довідки у довільній формі.

Поставка товару малими партіями – згідно заявки.

Пропозиції, що не відповідають усім вказаним вимогам, відхиляються.

4. Кількість та місце поставки товарів або обсяг і місце виконання робіт чи надання послуг:

4.1. Кількість товару: 3900 літрів.

4.2. Місце поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг: 23400, Україна, Вінницька область, с-ще Муровані Курилівці, вул. Соборна буд .45

5. Строк поставки товарів, виконання робіт чи надання послуг:  з моменту підписання договору і до 31.12 2024 року.

6. Очікувана вартість предмета закупівлі: 195000.00 гривень (сто дев’яносто п’ять тисяч гривень 00 коп.), з ПДВ/без ПДВ;