Вітання та різдвяні пісні для медичних працівників і пацієнтів лікарні

Дата: 04.01.2024 10:15

Наразі, як ніколи  важливо пам’ятати про наші українські традиції. Колядки, щедрівки та  віншування несуть у собі велику силу, бо цьогорічні новорічно-різдвяні свята не такі як зазвичай, адже всі ми просимо в Бога здійснення спільного бажання – Перемоги та  миру для нашої рідної землі та для всіх українців.

3 січня 2024 року за доброю традицією  працівники відділу культури, молоді та туризму селищної ради новорічними віншуваннями, колядками та  щедрівками вітали  працівників лікарні та внутрішньо переміщених осіб, які знайшли в місцевій лікарні тимчасовий прихисток.

Щирі вітання та різдвяні пісні у виконанні  щедрівників  зігріли теплом та  подарували радісний настрій  усім  присутнім.

В теперішній нелегкий час  кожен прагне підтримати наших захисників, тому під час новорічних віншувань працівники лікарні та внутрішньо переміщені особи передали на підтримку ЗСУ кошти в сумі 3240 гривень.

Для внутрішньо переміщених осіб було передано солодкі подарунки від народного депутата Лариса Білозір.

Тож нехай наші  серця надалі   наповнюються  добром та милосердям, а душі щиро дякують українським Героям за можливість прокидатися вранці з надією на світле майбутнє.

КЗ Мурованокуриловецький

Центр культури та дозвілля