Знову Мурованокуриловеччина в жалобі – загинув Захисник з села Михайлівці ХІМІЧ ІВАН ВІКТОРОВИЧ

Дата: 28.12.2023 13:30

Трагічна звістка знову прибула до нашої громади…

Зі скорботою та невимовним болем повідомляємо про героїчну загибель Захисника України, жителя села Михайлівці ХІМІЧА ІВАНА ВІКТОРОВИЧА, 12.08.1994 року народження. Мобілізований на військову службу 18.01.2023.

На фронті ІВАН був солдатом, механіком-водієм взводу спостереження розвідувальної роти.

Його життя обірвалось 23 грудня 2023 року під час виконання бойового завдання із захисту територіальної цілісності Батьківщини в Запорізькій області.

Селищний голова, селищна рада, жителі Михайловецького старостинського округу, всієї селищної територіальної громади висловлюють щирі співчуття батьку Віктору Вікторовичу та Наталі Василівні, родичам, близьким, друзям та побратимам з приводу смерті Героя. У цю гірку мить поділяємо ваше горе та схиляємо голови в глибокій скорботі.

Помолімося за Царство Небесне душі нашого загиблого захисника!

Траурний кортеж 29 грудня 2023 року орієнтовно об 11.00 год. рухатиметься за маршрутом: Обухів-Котюжани-Снітків-Долиняни-Михайлівці.

Зустрічатимемо Захисника живим коридором!

Прощання відбуватиметься в Михайловецькому Сільському Будинку культури з 12.00 год.

Просимо жителів територіальної громади прийти та віддати останню шану Воїну!

Вічна та світла пам'ять нашому мужньому Захиснику!

Селищна рада