МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Вінницька область, Могилів-Подільський район

На 47 сесії селищної ради депутати прийняли основний документ селищної територіальної громади - бюджет на 2024 рік

Дата: 15.12.2023 14:01
Кількість переглядів: 159

Фото без опису

15 грудня 2023 року під головуванням селищного голови Галини Цибульської  відбулося пленарне засідання чергової 47-ї сесії Мурованокуриловецької селищної ради 8 скликання.

Розпочали сесію вшануванням пам'яті загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації хвилиною мовчання.

В пленарному засіданні взяли участь 16 депутатів з 25.

На початку сесії селищний голова Галина Цибульська проінформувала депутатів про  стан справ у громаді і проведену роботу постійними комісіями, апаратом та виконавчими органами селищної ради в міжсесійний період, тобто з 29 вересня по 15 грудня 2023 року.

     Варто зазначити, що завдяки плідній роботі та взаємодії депутатського корпусу, усі винесені питання порядку денного чергової 47-ї сесії були ретельно розглянуті та обговорені на спільному засіданні 3-х постійних депутатських комісій та засіданні робочої групи з питань формування проекту бюджету Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2024 рік.

На засіданні були присутні секретар виконавчого комітету селищної ради Людмила Андрущак, керівники  окремих комунальних установ селищної ради та закладів, підприємств, організацій,  працівники апарату та виконавчих органів селищної ради, представники місцевих медіа.

У ході пленарного засідання депутатським корпусом було розглянуто 44 питання порядку денного, які стосувались життєдіяльності громади.

Депутати внесли доповнення  до Стратегії розвитку Мурованокуриловецької селищної територіальної громади до 2030 року, заслухали хід виконання Плану заходів з реалізації Стратегії розвитку Мурованокуриловецької селищної територіальної громади до 2030 року на період 2021-2023 років та План заходів з реалізації Стратегії розвитку Мурованокуриловецької селищної територіальної громади до 2030 року на період 2024-2027 років; Програми економічного і соціального розвитку  Мурованокуриловецької територіальної громади на 2023 рік та затвердили Програму економічного і соціального розвитку Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2024 рік, яку представила начальник управління регіонального розвитку селищної ради Світлана Озерянська.

По питанню про бюджет Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2024 рік доповідала начальник фінансового управління селищної ради Лариса Дідушок.

Відтак, доходи бюджету селищної територіальної громади на 2024 рік складають 171 629 670 гривень, у тому числі доходи загального фонду – 169 166420 гривень та доходи спеціального фонду  – 2 463 250 гривень.

 Така ж сума запланована на видатки. Більшість з цих коштів спрямовано на утримання закладів соціальної сфери громади, розвиток та благоустрій територій.

Крім того, депутати розглянули та обговорили наступні питання:

 1. Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів Мурованокуриловецької селищної ради на 2024 рік.
 2. Про внесення змін до Програми надання фінансової підтримки комунальному підприємству “Мурованокуриловецький водоканал” на 2023-2025 роки.
 3. Про хід виконання Програми військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України Мурованокуриловецької селищної ради на 2021-2023 роки та Програму військово-патріотичного виховання та підготовки молоді до служби в Збройних Силах України Мурованокуриловецької селищної ради на 2024-2027 роки.
 4. Про Програму забезпечення мобілізаційної підготовки та оборонної роботи на території Мурованокуриловецької селищної ради на період 2024-2026 років.
 5. Про хід виконання Програми підтримки внутрішньо переміщених осіб з селищного бюджету Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2022-2023 роки, затвердженої рішенням виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради від 30.09.2022 №141 та Програму підтримки внутрішньо переміщених осіб з селищного бюджету Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2024-2025 роки.
 6. Про Комплексну програму соціального захисту населення Мурованокуриловецької селищної ради на 2021-2025 роки в новій редакції.
 7. Про Цільову програму підтримки учасників бойових дій, членів їх сімей, членів сімей загиблих (померлих) ветеранів війни, Захисників та Захисниць України Мурованокуриловецької селищної ради на 2024-2025 роки.
 8. Про внесення змін до Програми охорони здоров’я жителів Мурованокуриловецької селищної ради на 2021-2025 роки.
 9. Про внесення змін до рішення 33 сесії селищної ради 8 скликання від 20 грудня 2022 року №2368 “Про бюджет Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2023 рік” (зі змінами).
 10. Про затвердження Порядку і нормативу відрахувань до загального фонду бюджету Мурованокуриловецької селищної територіальної громади комунальними підприємствами, які належать до комунальної власності селищної територіальної громади, частини чистого прибутку (доходу) за результатами фінансово-господарської діяльності у 2024 році.
 11. Про звіт в.о. директора КП Мурованокуриловецький водоканал  Гупала В.В. про фінансово-господарську діяльність підприємства за 2022-2023 роки.
 12. Про звіт в.о. директора КП Надія Вода Пристаюк А.Л. про фінансово-господарську діяльність підприємства за 2022-2023 роки.
 13. Про надання згоди на безоплатне прийняття майна з державної власності у комунальну власність Мурованокуриловецької селищної територіальної громади.
 14. Про внесення змін до рішення 2 сесії селищної ради 8 скликання від 28 грудня 2020 року №10 “Про затвердження структури та загальної чисельності апарату Мурованокуриловецької селищної ради” (зі змінами).
 15. Про прийняття документів на тимчасове архівне зберігання.
 16. Про заборону продажу алкогольних напоїв.
 17. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди земельних ділянок комунальної власності Мурованокуриловецької селищної ради.
 18. Про продовження терміну дії договору оренди землі ТОВ МТС-Агромаш.
 19. Про внесення змін до договорів оренди землі ФГ ЕЛІТНЕ-М.
 20. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної форми власності в постійне користування.
 21. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної форми власності.
 22. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду гр. Близнюк В.В., Близнюк В.А.
 23. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва гр.Нечитайло І.С.
 24. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної форми власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського призначення під польовими дорогами на території Мурованокуриловецької селищної ради ТОВ “КУРИЛІВЦІ АГРО”.
 25. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної форми власності для будівництва та обслуговування будівель закладів комунального обслуговування в смт Муровані Курилівці, вул. Комарова.
 26. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб, набуття права(оренди) якої пропонується здійснити на конкурентних засадах.
 27. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Белану В.А.
 28. Про  надання дозволу ФОП Міщишину Т.В. на розробку технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок під проектними польовими дорогами на території Котюжанівського старостинського округу Мурованокуриловецької селищної ради.
 29. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва громадянам Мурованокуриловецької селищної ради.
 30. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та  передачу їх у власність.
 31. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та  передачу земельних ділянок громадянам у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка), для ведення особистого селянського господарства.
 32. Про відмову  передачі земельних ділянок на умовах оренди СТ “ЛІДЕР”.
 33. Про відмову на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для городництва.
 34. Про внесення змін до рішення селищної ради.
 35. Про надання дозволу розроблення Детального плану території щодо розміщення комплексу споруд для підвищення техніко-економічних показників Дністровської ГЕС шляхом переводу її в режим ГЕС-ГАЕС в межах Мурованокуриловецької селищної територіальної громади Могилів-Подільського району Вінницької області.
 36. Про перспективний план роботи селищної ради на 2024 рік.
 37. Про умови оплати праці Мурованокуриловецького селищного голови  у 2024 році.
 38. Про умови оплати праці секретаря селищної ради та секретаря виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради у 2024 році.
 39. Про кандидатуру для нагородження Грамотою Верховної Ради України від Мурованокуриловецької селищної ради до Дня місцевого самоврядування.
 40. Про дострокове припинення повноважень депутата Мурованокуриловецької селищної ради 8 скликання Огірчук Л.В.
 41. Різне.

За наслідками голосування депутати підтримали всі запропоновані проекти рішень.

 Прийняті рішення пленарного засідання 47-ї сесії селищної ради будуть оприлюднені на офіційному вебсайті громади  для ознайомлення у строки, визначені Законом України “Про доступ до публічної інформації” , в розділі Рішення селищної ради 8 скликання. 47 сесія”.

Відділ організаційної роботи та зв’язків з

засобами масової інформації селищної ради

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

Фото без опису Фото без опису

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних