Відбулось друге засідання робочої групи з питань формування проєкту бюджету Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2024 рік
Сьогодні відбулось друге засідання робочої групи з питань формування проєкту бюджету Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2024 рік.
Засідання відбулося під головуванням селищного голови Галини Цибульської за участі депутатів селищної ради, керівників виконавчих органів селищної ради.
Фінансовим управління селищної ради було доведено до учасників особливості складання проєкту бюджету громади на 2024 рік та проблему, яка виникла при формуванні проєкту бюджету, а саме: значне перевищення видаткової частини проєкту селищного бюджету на 2023 рік над можливостями фінансового ресурсу бюджету громади.
Начальник фінансового управління селищної ради Лариса Дідушок наголосила про упорядкування штатів бюджетних закладів, що фінансуються із селищного бюджету, та забезпечення обов’язкових складових заробітної плати.
Учасники засідання обговорили потребу на фінансування галузі культури та шляхи її вирішення.
В ході конструктивної бесіди селищний голова Галина Цибульська наголосила на необхідності економного і раціонального використання бюджетних коштів та посилення фінансово-бюджетної дисципліни на усіх рівнях та закладах громади.
Відділ організаційної роботи та зв'язків
з засобами масової інформації селищної ради