Відбулось 14-те засідання виконавчого комітету селищної ради

Дата: 30.11.2023 11:05

30  листопада 2023 року в залі засідань селищної ради  відбулося  чергове 14-те засідання виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради, яке провела селищний голова  Галина Цибульська.

В роботі виконкому взяли участь секретар  виконавчого комітету селищної ради Людмила Андрущак, начальники управлінь та відділів селищної ради, керівники закладів, установ, організацій, представники засобів масової інформації.

У ході засідання було розглянуто питання з різних сфер життєдіяль-ності громади, а саме:

1. Про роботу комунального закладу позашкільної освіти "Мурованокуриловецький Будинок дитячої та юнацької творчості" за 2023 рік.

Євчук К.Е.

• директор комунального закладу  позашкільної освіти "Мурованокуриловецький Будинок дитячої та юнацької творчості".
  1. Про доцільність позбавлення батьківських прав.

Мельник Н.А.

• начальник служби у справах дітей селищної ради.
  1. Про надання дозволу на вчинення правочину щодо нерухомого майна дитини.

Мельник Н.А.

• начальник служби у справах дітей селищної ради.

4. Про зняття з квартирного обліку.

ДоповідаВ:

Ініваткін А.М.

• головний спеціаліст  відділу з питань житлово-комунального господарства, розвитку інфраструктури, благоустрою та охорони навколишнього природного середовища управління регіонального розвитку селищної ради.

5. Про надання  дозволу на видалення зелених насаджень.

ДоповідаВ:

Третьяков О.М.

6. Про доцільність призначення Лаврика Ю.О. опікуном над Лавриком О.О.

• секретар виконавчого комітету селищної ради.

7. Про доцільність призначення Муляка М.М. опікуном над Муляк А.С.

Андрущак Л.І.

• секретар виконавчого комітету селищної

ради.

8.Про надання одноразової матеріальної допомоги мешканцям Мурованокуриловецької селищної територіальної громади.

• секретар виконавчого комітету селищної ради.

9. Про надання одноразової матеріальної допомоги на придбання палива  сім’ям загиблих (померлих) військовослужбовців Мурованокуриловецької селищної територіальної громади.

ДоповідЛАє:

10. Різне:

В “Різному” члени виконкому обговорили питання про мінімальне податкове зобов’язання та проект бюджету селищної територіальної громади на 2024 рік, про організацію поїздки дітей на новорічні свята до м. Вінниця та святкування Дня Святого Миколая в громаді, про вирішення актуальних питань старостинських округів.

Всі проекти рішень з розглянутих питань, прийнято одноголосно.

Зі всіх  питань порядку денного прийнято відповідні рішення, які   будуть оприлюднені на вебсайті селищної ради згідно чинного законодавства в розділі “Виконавчий комітет селищної ради. Рішення виконавчого комітету. 30 листопада 2023 року”.

Тетяна Покалюк,

начальник  відділу організаційної роботи

та зв’язків з засобами масової інформації

апарату селищної ради