Брифінг Начальника ОВА Сергія Борзова щодо діяльності робочої групи «Прозорість та підзвітність»

Дата: 30.11.2023 10:51

При обласній військовій адміністрації працює робоча група «Прозорість та підзвітність».

Як зазначив Начальник ОВА Сергій Борзов під час брифінгу, її головне завдання – зробити усе можливе, аби використання державних та бюджетних коштів було доцільним і повністю прозорим.

«До робочої групи «Прозорість та підзвітність» входять представники органів прокуратури, СБУ, Національної поліції, ДБР, УСР, податкової та казначейства, а також представники від громадського сектору. Вже маємо певні напрацювання та результати роботи», - зазначив очільник області.

Детальніше – у ВІДЕО