Не замовчуйте випадки насильства! Звертайтеся за допомогою!

Дата: 30.11.2023 10:12

Триває Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства».

Її основна мета - збільшення обізнаності та розуміння про форми насильства у суспільстві, привернення уваги до проблем подолання насильства в сім’ях, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Памʼятаймо, що насильство - неприйнятне в жодній його формі – чи то фізичне, психологічне, сексуальне чи економічне. Проблема насильства часто залишається за зачиненими дверима. Її замовчують. Від неї відводять очі й не помічають. Чим більше ми робимо тему насильства видимою, тим більше людей вмітиме розпізнавати та протидіяти йому.

Якщо ви зіштовхнулися або стали безпосереднім свідком насильства, звертайтесь за контактами:

102 - Національна поліція;

1547 - «Гаряча лінія» з протидії торгівлі людьми, запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі та насильству стосовно дітей;

116 123 (з мобільного) або 0 800 500 335 (зі стаціонарного) - Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства;

0 800 75 04 75 - Вінницька обласна «Лінія довіри».

Не замовчуйте випадки насильства! Звертайтеся за допомогою!