Для внутрішньо переміщених осіб діє цифрова платформа безоплатної юридичної допомоги

Дата: 30.11.2023 09:18

Про це повідомили у Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.

Цифрова платформа Edopomoha.org створена фахівцями Данської ради у справах біженців (DRC) за проєктом, що фінансується в межах цивільного захисту та гуманітарної допомоги ЄС.

Платформа містить відповіді на найпоширеніші юридичні питання, аналітичні матеріали й інформаційні відео. Також на сайті наведено перелік юристів, які можуть надавати безоплатні онлайн- та офлайн-консультації.

Для їх отримання потрібно зареєструватися за посиланням https://edopomoha.org/en/auth/login, використовуючи електронну адресу, та записатися на безоплатну консультацію у зручний для вас час.

Обраний юрист невідкладно підтвердить запис на консультацію. Зв’яжіться з ним через онлайн-чат або ж відвідайте фахівця особисто.

Також на сайті можна зареєструватися як юрист. Для цього необхідно заповнити форму з докладною інформацією про себе, свою спеціалізацію та вільний для консультацій час. Модератор платформи перевірить надані дані, після чого ви зможете проводити консультації для клієнтів.