1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

Дата: 01.12.2023 07:30

День боротьби зі СНІДом проголошено організацією охорони здоров'я та вперше відзначено 1 грудня 1988 року. З того часу Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначається щорічно.

Головна мета Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом — звернути увагу суспільства на цю проблему.

Всесвітній день боротьби зі СНІДом – це важлива нагода для підняття поінформованості молоді, широких верств населення про проблеми ВІЛ/СНІДу, проблеми людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом, звільнення від наркотичної та алкогольної залежності.

Символом боротьби зі СНІДом стала червона стрічка. Як символ боротьби з ВІЛ/СНІД вона була запропонована у 1991 році американським художником Франком Муром, який належить до асоціації «Візуальний СНІД». Вона означає: «Я знаю про проблему ВІЛ/СНІДу і я не байдужий до неї».

ЧЕРВОНА СТРІЧКА - це...

усвідомлення серйозності проблеми ВІЛ/СНІДу!

надія на те, що буде знайдена вакцина проти ВІЛ та ліки від СНІДу!

солідарність із людьми, які живуть з ВІЛ!

пам’ять про мільйони людей, життя яких забрала хвороба!

протест проти дискримінації людей, які живуть з ВІЛ!