Позачергове засідання виконавчого комітету селищної ради
23 жовтня 2023 року в онлайн режимі відбулося 12 позачергове засідання виконавчого комітету Мурованокуриловецької селищної ради, яке провела селищний голова Галина Цибульська.
В роботі виконкому взяли участь секретар виконавчого комітету селищної ради Людмила Андрущак, начальники управлінь, відділів, служб селищної ради, керівники комунальних закладів селищної ради.
Члени виконкому підтримали проект рішення, яким затвердили проектно-кошторисну документацію за робочим проектом “Реконструкція групового водогону с. Вербовець - смт Муровані Курилівці Могилів-Подільського району Вінницької області” кошторисною вартістю будівництва 23 848, 151 тис. грн.
З цього питання прийнято відповідне рішення, яке буде оприлюднені на вебсайті селищної ради в розділі “Виконавчий комітет селищної ради. Рішення виконавчого комітету. 23 жовтня 2023 року”.
Відділ організаційної роботи
та зв’язків з засобами масової інформації селищної ради