В Могилів-Подільській РВА проведено службову нараду з питань мобілізації

Дата: 05.10.2023 14:33

Відповідно до рішення Ради оборони Вінницької області від 21 вересня 2023 року введено в дію наказом начальника  Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова (Сергій Борзов - голова Вінницької ОДА) від 25 вересня 2023 року  начальник районної військової адміністрації Юрій  Яцук  (Юрій Яцук голова Могилів-Подільської РДА) провів службову нараду з питань мобілізації.

Нарада відбулась за участю представників Могилів-Подільського РТЦК та СП, Могилів-Подільського районного відділу  поліції ГУ НП у Вінницькій області , голів територіальних громад та їх заступників.

На нараді заслухали т.в.о. начальника РТЦК та СП Тодорчука В.В. щодо проблемних питань ходу мобілізації на території району та шляхи їх вирішення. А також голів територіальних громад  про стан справ з питань забезпечення оповіщення та доставки мобілізованих до відділів РТЦК та СП.

Окремо звітував про хід розшуку ухилянтів представник Могилів-Подільського РВ ГУ НП у Вінницькій області.

Під час наради Юрій Володимирович  вказав на ряд недоліків, які станом на сьогоднішній день не дозволяють ефективно  проводити мобілізаційні заходи.

«Першочерговим завданням є удосконалення взаємодії органів військового управління, державних органів влади та правоохоронних органів щодо належного виконання мобілізаційних заходів» - зазначив начальник районної військової адміністрації Юрій Яцук.

За  результатами проведеної наради узгоджено порядок та графіки роботи визначених робочих груп з щомісячною звітністю по кожному старостинському округу, а також налагодження взаємодії щодо керівників субктів господарювання,  які не йдуть на співпрацю з питань мобілізації.

Із сайту Могилів-Подільської РВА