95-річчя відзначила жителька с. Галайківці Гичкун Ольга Яківна

Дата: 16.09.2023 11:03

95 років – поважна дата, коли хочеться сказати багато слів любові, поваги та вклонитися ювіляру.

В неділю в селі Володимирівка за святковим столом зібралася вся родина та проголошувала привітання, які наповнили серце Гичкун Ольги Яківни любов’ю, зігріли душу та нагадали, як її люблять та цінують.

Прийшли привітати іменинницю староста Галайковецького старостинського округу Наталія Біжко, працівники культури та вокальний колектив "Барви" Галайковецького сільського клубу. Линули на адресу ювіляри теплі слова привітань та душевні пісні, було багато квітів та подарунків, але найголовнішим для Ольги Яківни було те, що за великим родинним столом зібралися діти, онуки, правнуки та радість всієї родини - маленький праправнук.

Ольга Яківна розповідала про своє життя, ділилася приємними спогадами та весь час дякувала Богу та родині, що вона дожила до такого поважного віку.

Народилася Гичкун Ольга Яківна 15 вересня 1928 року в селі Рівне, в багатодітній родині, де зростало п'ятеро дітей, батько працював в місцевому колгоспі бухгалтером. Ольга Яківна з теплотою згадує ті роки і дуже любить своє рідне село, де вона народилася. Але коли її виповнилося вісім років, помирає батько і весь тягар клопотів про дітей лягає на плечі матері. Ще зовсім юною дівчиною Ольга Яківна іде працювати до колгоспу, була ланковою рільничої ланки. В 1955 році виходить заміж за Гичкуна Василя Пилиповича та переїздить до села Володимирівка.  В 1957 році  народилася донечка Ліда, жили біля свекрухи, розпочали будівництво свого родинного гніздечка, звели добротне господарство, працювала в колгоспі аж до виходу на пенсію, та потім ще продовжила свою трудову діяльність, доки хватило сил та здоров'я. Нелегким було життя Ольги Яківни, але вона зберегла свою любов до життя, доброту та повагу до людей.

Жителі громади вітають Ольгу Яківну з ювілеєм і зичать довгих років життя!

Наталія Біжко,

староста Галайковецького старостинського округу