Депутати зібрались на 43-тю позачергову сесію селищної ради

Дата: 13.09.2023 12:04

13 вересня 2023 року з ініціативи селищного голови  Галини Цибульської відбулось пленарне засідання 43-ї позачергової сесії селищної ради восьмого скликання.

На сесійному засіданні було присутніх 17  депутатів з 25 обраних. В роботі сесії взяли участь начальники відділів, управлінь та виконавчих органів селищної ради, представники медіа.

Перед початком сесії депутати селищної ради вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх українців, які загинули через повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Секретар територіальної виборчої комісії Катерина Євчук оголосила про визнання обраним депутатом селищної ради за єдиним виборчим списком як наступного за черговістю кандидата в депутати Мурованокуриловецької селищної ради 8 скликання у територіальному виборчому списку ВІННИЦЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА Мороз Ольгу Миколаївну, що була обрана замість депутата Струсевича Петра Павловича, який відмовився від депутатського мандата в зв’язку з обранням його депутатом Вінницької обласної Ради.

Ольга Мороз прийняла Присягу депутата Мурованокуриловецької селищної ради 8 скликання.

Селищний голова Галина Цибульська довела до відома депутатів текст повідомлення голови депутатської фракції політичної партії "УКРАЇНСЬКА СТРАТЕГІЯ ГРОЙСМАНА" Юрія Войтка про виведення зі складу фракції Петра Струсевича в зв'язку з складенням ним депутатських повноважень та введення Ольги Мороз, як обраного депутата селищної ради.

Депутати розглянули 3 питання порядку денного сесії, які 12 вересня ц.р. попередньо детально обговорювалися та розглядалися на засіданнях постійних комісій селищної ради, а саме:

1. Про внесення змін до рішення 33 сесії селищної ради 8 скликання від 20 грудня 2022 року №2368 “Про бюджет Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2023 рік” (зі змінами).

Дідушок Л.Б.

• начальник фінансового управління селищної ради.
  1.  Про надання дозволу селищному голові на укладання додаткової угоди.

Дідушок Л. Б.

• начальник фінансового управління селищної ради.
  1. Про зміни у складі постійної комісії селищної ради з питань земельних відносин, природокористування, планування територій, будівництва, архітектури, охорони пам’яток, історичного середовища та благоустрою.

Цибульська Г.М.

• селищний голова.
  1. Різне.

Прийняті рішення пленарного засідання 43-ї позачергової сесії селищної ради будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради  для ознайомлення у строки, визначені Законом України “Про доступ до публічної інформації” в розділі “Рішення селищної ради 8 скликання. 43(позачергова)  сесія”.

Відділ організаційної роботи та зв’язків

з засобами масової інформації селищної ради