Роковини пам`яті з дня смерті нашого земляка, захисника України ЧАЙКОВСЬКОГО АНАТОЛІЯ МИКОЛАЙОВИЧА

Дата: 17.08.2023 06:00

17 серпня 2023 року минає рік з дня смерті нашого земляка, захисника України ЧАЙКОВСЬКОГО АНАТОЛІЯ МИКОЛАЙОВИЧА

Анатолій народився 7 січня 1966 року в селі Карпилівка Новоград-Волинського району Житомирської області.

Навчався у місцевій школі.

В 1981 році вступив на навчання в Новоград-Волинське ПТУ, здобувши професію будівельника.

В 1984 році призваний на строкову військову службу.

Займався спортом, легкою атлетикою.

1991-2000 роки -  проживав в селі Курашівці, працював в колгоспі “Іскра” трактористом.

7 серпня 2022 року, маючи незламний дух й щиру любов до рідної землі,  після повномаштабного вторгнення  росії в Україну пішов добровольцем на захист своєї Батьківщини.

Загинув 17 серпня 2022 року внаслідок ворожого артилерійського обстрілу та штурму бойових позицій біля селища Піски Покровського району Донецької області.

Без сина залишилась мати Галина Іванівна та осиротіла донька Світлана.

Похований на кладовищі у  селі Курашівці Могилів-Подільського району Вінницької області.

Селищний голова Галина Цибульська, селищна рада, мешканці всієї селищної територіальної громади вкотре висловлюють співчуття матері, доньці, всій родині загиблого бійця.

Ця втрата – глибока рана і нестерпний біль. Стискається серце, гірко плаче душа. Анатолій віддав життя за нас. Він став янголом над небом України!

Вічна пам’ять і шана Герою!

Селищна рада