Представництво Європейського Союзу в Україні оголошує набір школярів та студентів для участі в Онлайн школі EU Study Days-2023

Дата: 18.08.2023 13:43

До участі запрошуються ті, хто поділяє європейські цінності, прагне дізнатися більше про Європейський Союз, а також знайти однодумців з якими можна втілювати спільні ініціатив та разом створювати майбутнє України як європейської держави Учасники прослухають лекції від провідних спікерів, серед яких дипломати й експерти з ЄС та України. Формат Єврошкіл передбачає активні дискусії та живе спілкування, а учасники отримають знання про Євросоюз та відносини між Україною та ЄС.

Хто може стати учасником?

Учні та учениці середніх шкіл, ліцеїв, гімназій, які здобувають середню освіту (9-11 класи). Студенти магістратури, або останнього курсу бакалаврату українських ЗВО денної форми навчання та аспіранти/ки будь-якої форми навчання

Програма

Навчання заплановано на березень-травень. Програма онлайн-школи включатиме вивчення історії ЄС. основних інституції та цінностей ЄС: викликів та досягнень свропейської інтеграції України, політик ЄС, як то Європейський зелений курс, Єдиний цифровий ринок, європейські політики в сфері міграції та управління кордонами, захисту цифрових прав, подолання інформаційних пасток, боротьби з дезінформацією, фейками, маніпуляціями тощо.

Європейські дипломати та експерти розкажуть про підтримку України Європейським Союзом (військову, гуманітарну, економічну, фінансову тощо), пріоритети допомоги ЄС у післявоєнній відбудові України, ознайомлять з програмами та проектами ЄС в Україні. Учасники опанують м'які навички, які потрібні сучасній молодій людині, щоб побудувати успішну кар'єру, познайомляться з освітніми та культурними програмами, багатьма іншими можливостями для молоді в ЄС. 20 кращих учасників отримають запрошення до зимової школи в очному форматі. Протягом навчання учасники Єврошкіл представлять власні мініпроекти, спрямовані на просування інтересів громади, ідей свропейської інтеграції, комунікації, запобіганню дезінформації тощо. Ці міні-проекти реалізовуватимуться спільно з представниками Мереж ЄС (евроклубами, інформаційними центрами ЄС, експертами Team Europe Ukraine, випускниками EU Study Days, Erasmus+, College of Europe).

Для участі у відборі потрібно заповнити заявку не пізніше 20:00, 06 березня 2023 року

Посилання на заявку для школярів: http://surl.li/enzaw Посилання на заявку для студентів: http://surl.li/enzag

Відбір проходитиме у два етапи: за заявками та на основі онлайн-тестування.

Більше інформації на сторінці проекту: https://www.eustudydays.in.ua/2023/01/25/novyj-nabir-shkolyariv-ta-studentiv-na-uchast-u-eu-study-days-yevroshkoly-2023/