Оголошення про збір ідей проектів розвитку громади

Дата: 11.08.2023 14:13

Шановні жителі Мурованокуриловецької громади!

Запрошуємо усіх зацікавлених осіб запропонувати ідею (-ї) проєкту (-ів), які дозволять реалізувати завдання Стратегії розвитку Мурованокуриловецької громади у 2024-2027 роках.

Звертаємо особливу увагу на наступні моменти:

1) проектні ідеї мають бути подані в рамках стратегічних, операційних цілей та завдань, визначених Стратегією 2030(Додаток 2)

2) проектні ідеї повинні бути оформлені за встановленою формою(Додаток 1)

Збір проектних ідей триватиме до  5 вересня 2023 року

КРИТЕРІЇ ВІДБОРУ ПРОЕКТНИХ ІДЕЙ ДО ПЛАНУ РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ:

1. Проектні ідеї повинні бути спрямовані на досягнення суспільної вигоди. Отримувачем вигод від реалізації проекту не може бути окрема фізична або юридична особа.

2. Термін реалізації проекту – не більше як 4 роки.

3. Наявність фінансової та технічної спроможності для реалізації проекту.

4. Запропоновані ресурси, технічні та організаційні можливості для реалізації проєкту повинні бути реалістичними.

5. Проектна ідея має бути представлена у формі, що додається (додаток №1 ).

6. Проектна ідея стосується одного завдання із Стратегії розвитку Мурованокуриловецької громади. (Ознайомтеся з пріоритетними напрямками розвитку  у додатку № 2 до цього оголошення).

7. Проектна ідея має бути надіслана не пізніше 5 вересня 2023 року, до 17.00. Заповнені форми надсилайте на e-mail:  ueco_mk@ukr.net з поміткою «До Стратегії».

Управління регіонального розвитку селищної ради