26 липня в Мурованокуриловецькій селищній територіальній громаді оголошено Днем жалоби

Дата: 25.07.2023 08:43

Кричить душа, від болю пада в ноги.
                                                                                                               Зриває серце клекіт журавлів.
                                                                                                                На небі – біла янгольська дорога
                                                                                                                Синів, що відірвались від землі…

Війна… У цьому слові — біль і розпач матерів, стогін поранених, плач сиріт. Це чорна ганебна сторінка в історії людства, події, від яких мимоволі здригнешся й тихенько помолишся, щоб такого більше ніколи не сталося.

Повномасштабне вторгнення російських військ в Україну принесло кровопролиття  та перекреслило мрії багатьох  українців. Чимало  чоловіків та юнаків  Мурованокуриловеччини   вступили до Збройних Сил України, щоб зі зброєю в руках захищати свою країну від російської агресії.

Наша пам’ять може зберігати все. Може зберігати радість, може – біль. Біль – це важко, це дуже важко. Особливо, коли болить і пече за тими, кого вже з нами немає, кого ми більше не побачимо, не почуємо. Але будемо пам’ятати та згадувати завжди.

З 2014 року - початку російської збройної агресії проти України  Мурованокуриловеччина втратила 41-го ГЕРОЯ –  земляка.

Схиляємо голови у вічній пошані перед світлою пам'яттю Захисників-земляків, перед усіма, хто поклав життя на вівтар свободи своєї Батьківщини, за мирне майбутне дітей, за усіх нас.

З метою вшанування пам’яті загиблих воїнів–земляків селищним головою Галиною Цибульською прийнято розпорядження №92-ОД від 24 липня 2023 року  “Про оголошення Дня жалоби В Мурованокуриловецькій селищній територіальній громаді”.

Згідно з розпорядженням селищного голови, на будівлях і спорудах місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій громади має бути приспущено Державний Прапор України. Також на території громади обмежено проведення розважальних культурно-масових заходів.

Селищна рада