В громаді відбулись заходи до Дня Конституції України
28 червня 2023 року в комунальному закладі “Мурованокуриловецький Центр культури і дозвілля” відбулися культурно-мистецькі заходи з нагоди 27-ї річниці Конституції України.
Перед початком присутні вшанували хвилиною мовчання пам`ять загиблих українців внаслідок збройної агресії російської федерації проти України.
В цей день прозвучали музичні вітання, підготовлені працівниками комунального закладу “Мурованокуриловецький Центр культури і дозвілля” та аматорськими колективами територіальних громад.
Також присутні взяли участь в традиційному покладанні квітів до пам`ятника Тарасу Шевченку.
“Бажаю всім нам мирного неба, сил та натхнення захищати та будувати незалежну та суверенну європейську державу”, – зазначила селищний голова Галина ЦИБУЛЬСЬКА.