Допомагаємо нашим пораненим захисникам всією громадою
Мурованокуриловецька селищна рада з перших днів війни не стоїть осторонь потреб наших захисників, які перебувають на лікуванні після поранень в обласних медичних установах.
Завдяки проведеній інформаційній кампанії серед жителів нашої територіальної громади селищною радою вже вкотре зібрано чималу гуманітарну допомогу домашньою випічкою, солодощами, соліннями, фруктами тощо.
Особливо хочемо подякувати за проведену роботу працівникам закладів культури громади, керівнику агроформування, депутату селищної ради Петру Струсевичу, всім небайдужим жителям старостинських округів.
Зібрана допомога начальником відділу культури, молоді та туризму селищної ради Валентиною Веклюк, приватним підприємцем Євгенієм Бистрієвським 23 червня ц.р. була передана в КНП “Вінницький обласний спеціалізований клінічний диспансер радіаційного захисту населення Вінницької області” та Вінницьку обласну клінічну психоневрологічну лікарню ім. акад. О.І.Ющенка Вінницької обласної Ради для наших поранених захисників.
Селищна рада висловлює слова величезної людської вдячності всім небайдужим, які долучились до цієї великої справи!
Буде міцний тил - буде міцна наша армія! В такому поєднанні Україну ніхто і ніщо не здолає!
Слава Україні ! Слава українським воїнам!
Селищна рада