Керівник району у громадах провів нараду по питанню загальної мобілізації військовозобов'язаних
Протягом тижня начальник районної військової адміністрації Юрій Яцук та начальник Могилів-Подільського РТЦК та СП, полковник Валентин Лунгол працювали в Ямпільській, Мурованокуриловецькій та Чернівецькій громадах району.
На виконання доручення начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова керівник району у громадах провів нараду по питанню загальної мобілізації військовозобов’язаних згідно чинного законодавства, Закону України « Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» за участю старост.
На нараді наголосили на уточненні списків військовозобов’язаних, які проживають на території старостинських округів та обговорили проблемні питання, які виникають в процесі їх роботи.
Також, Юрій Яцук нагородив подяками колектив ПП «Редакція газети Наше Придністров'я», керівник – Кубляк Світлана Анатоліївна та колектив ПП «Редакція газети «Чернівецька зоря», керівник Ленська Ольга Вікторівна за сумлінну працю, високий професіоналізм, високу творчу майстерність, вчасну і правдиву інформацію, чітку громадянську позицію та з нагоди Дня журналіста.
ПРАЦЮЄМО НА ПЕРЕМОГУ!