Роковини пам`яті з дня загибелі нашого земляка, захисника України БУЛЕГИ БОГДАНА МИКОЛАЙОВИЧА

Дата: 22.05.2023 06:00

Мамо, пробач за виплакані очі,

За біль і смуток у твоїх думках,

За те, що в небо дивишся щоночі,

Шукаєш очі сина у зірках.

За сивину пробач на скронях, тату,

Я бачу, як болить твоя душа!

Я не хотів ще зовсім помирати,

Але мені відкрились небеса…

22 травня 2023 року виповнюється рік з дня загибелі нашого земляка, українського Героя БУЛЕГИ БОГДАНА МИКОЛАЙОВИЧА.

Богдан народився 1 січня 1987 року у селі Курашівці Мурованокуриловецького району Вінницької області.

Навчався у місцевій школі, згодом продовжив навчання в Мурованокуриловецькій школі-інтернат .

Здобув освіту у Вінницькому гуманітарно-педагогічному коледжі та Уманському державному педагогічному університеті.

2008 - 2009 роки - проходив військову  службу у м. Золочів Львівської області.

В званні капітана поліції  віддав службі в органах внутрішніх справ 10 років - ніс службу у спецпідрозділі міліції, був міліціонером-альпіністом штурмового взводу роти міліції громадської безпеки особливого призначення.

З  2015 року проходив службу у  батальйоні полiцiї особливого призначення. Поліцейський у складі зведених загонів ніс службу в зоні проведення  АТО на території Донецької та Луганської областей.

Богдан дуже любив спорт. Через його фізичну витримку та силу колеги називали його “Мощою”, бо він міг після нічної служби зранку піти на пробіжку, повправлятися з канатом і при цьому влучно стріляти. Він був найкращим зі стрільби з пістолета та з карабіну, займався кросфітом, гирьовим спортом, був неодноразовим призером різного рівня змагань з цих видів спорту.

За сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків нагороджений відзнакою “За участь в АТО”, медаллю “10 років сумлінної служби”, а в березні 2022 року йому було достроково присвоєно звання “капітан поліції”.

Загинув 22 травня 2022 року при участі у бойових діях при здійсненні заходів з національної безпеки і оборони, відсічі і стримуванні збройної агресії російських окупантів в зоні проведення бойових дій внаслідок обстрілу керованою ракетою по місцю дислокації підрозділу МВС України “Сафарі” на території санаторно-оздоровчого комплексу “Маяк” с. Вільноандріївка Запорізького району Запорізької області.

Відповідно до Указу Президента України №891/2022 «Про відзначення державними нагородами України» за особисту мужність і самовідданість, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, сумлінне та бездоганне служіння Українському народові його нагороджено орденом  “За мужність III ступеня” (посмертно).

Вмить осиротіла велика родина Богдана: вдовою залишилася дружина Оксана, втратили батька сини  Віталій та Даниїл, сина - батьки Зоя Миколаївна та Микола Васильович.

Похований на кладовищі в селі  Курашівці Могилів-Подільського району Вінницької області.

Селищний голова Галина Цибульська, селищна рада, мешканці Мурованокуриловецької селищної територіальної громади вкотре висловлюють співчуття дружині, синам, матері, батьку, рідним та близьким, побратимам загиблого захисника.

Нехай у серцях усіх жителів нашої громади пломеніє згадка про Героя, який віддав своє життя за нас з вами!

Світла пам'ять та вічна слава Герою!

Селищна рада