БЛАГОУСТРІЙ ТЕРИТОРІЇ – ЦЕ СПРАВА КОЖНОГО ЖИТЕЛЯ НАШОЇ ГРОМАДИ!

Дата: 27.03.2023 09:20

Облаштування території населених пуктів територіальної громади – один з пріоритетів її розвитку, адже благоустрій є не лише візитівкою громади, а і створює комфортні умови для проживання її мешканців. Неодноразово в нашій громаді обговорювалось питання дотримання правил благоустрою, але як у прислів’ї «а віз і нині там».

Селищна радиа вкотре наголошує, що  КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

• складувати та утримувати будівельні матеріали (цеглу, пісок, труби, стовпи, панелі, щебінь, ґрунт, глину);
  • солому, гній, жом, хмиз, каміння, гілки ;
  • побутові відходи і сміття;
  • копати ями (без дозволу), канави;
  • вивозити і звалювати в не відведених для цього місцях відходи, траву, гілки, листя;
  • спалювати сміття на вулицях, прилеглих при дворових ділянках приватних домоволодінь та прибудинкових територіях багатоквартирних будинків.

Власники домогосподарств можуть використовувати територію власної садиби чи присадибної ділянки, але при цьому не порушувати права та інтереси інших жителів та користувачів загальних територій.

На сьогодні знову складається ситуація, коли жителями смт Муровані Курилівці, населених пунктів громади спостерігається недотримання Правил благоустрою, а саме: під приватними будинками, багатоповерховими будинками, узбіччями вулиць та провулків, в парках наносяться весняні смітники.

Попереджаємо: крім вжиття адміністративних заходів впливу на офіційному сайті селищної ради будуть розміщуватися фотоматеріали про порушників Правил благоустрою.

Шановні жителі нашої громади, підтримуйте у належному стані прилеглі до ваших обійсть території!

Будьте свідомими! Будьте представниками європейської нації!

Селищна рада