Компенсація роботодавцям за працевлаштування безробітних квотних категорій

Дата: 23.03.2023 15:03

Уряд стимулює роботодавців працевлаштовувати зареєстрованих безробітних квотних категорій. За таке працевлаштування можна отримати компенсацію єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

До квотних категорій належать:

• один з батьків або особа, яка їх замінює і:

•  має на утриманні дитину (дітей) віком до шести років;
  •  виховує без одного з подружжя дитину віком до 14 років або дитину з інвалідністю;
  •  утримує без одного з подружжя особу з інвалідністю з дитинства (незалежно від віку) та/або особу з інвалідністю I групи (незалежно від причини інвалідності);

• діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування;

• особи, звільнені після відбуття покарання або примусового лікування;

• особи, яким до настання права на пенсію за віком  залишилося 10 і менше років;

• особи, яким виповнилося 15 років та які за згодою одного з батьків або особи, яка замінює, можуть, як виняток, прийматися на роботу;

• особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України, після їх звільнення.

Роботодавці мають право на отримання компенсації фактичних витрат у розмірі ЄСВ (не більше подвійного розміру мінімального страхового внеску) за працевлаштування строком не менше ніж на два роки вищезазначених категорій громадян, які перебувають у статусі зареєстрованого безробітного понад один місяць.

Тривалість виплати компенсації складатиме 12 місяців впродовж наступних двох років.

Запрошуємо роботодавців, які мають вакансії та бажають працевлаштувати безробітних, що мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, звернутися до служби зайнятості для оформлення компенсації єдиного соціального внеску.

Адреси та контакти тут: https://is.gd/GmtBJe

Довідки за телефоном 0(432) 55-17-95.

Телеграм канал Підтримка ДСЗ Вінниця ➡https://t.me/DCZ_Vinnytsa