До 16 квітня триває прийом анкет для участі у Всеукраїнському конкурсі «Молодий правник року» за підсумками 2021 – 2022 рр.

Дата: 20.03.2023 14:07

Організатором заходу виступає Рада молодих юристів України.

Метою Конкурсу є сприяння:

- підвищенню кваліфікації та професійного росту молодих юристів, престижу їх праці;

- сумлінному виконанню молодими юристами їхніх службових обов’язків, постійному вдосконаленню організації роботи, розвитку ініціативності та творчості;
- удосконаленню системи підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації правників;

- розширенню участі правничої молоді у науково-дослідній роботі;

- визначенню найвагомішого вкладу молодих правників у професійний розвиток та професійну підготовку;

- утвердженню поваги до права через довіру до правників.

Хто може стати учасником Конкурсу:

юристи, які на момент 2022 року досягли не більше 35 років, мають вищу юридичну освіту (крім номінації студент-правник) та досягли найкращих результатів за фахом протягом 2021 та 2022 років.

Важливо! Оцінюються досягнення лише за 2021-2022 роки та дані, які подані учасником в анкеті.

Визначає переможців Експертне журі, до якого входять юристи, що здійснили значний внесок у розвиток юридичної професії та мають авторитет серед юридичної спільноти.

Для участі у Конкурсі необхідно:

1) Заповнити анкету за адресою: bit.ly/3Y9KD9W

2) Надіслати пакет сканованих документів у форматі PDF (не більше 200 mb), що підтверджують вказані у анкеті досягнення на електронну пошту: krmjua@gmail.com (вказавши у темі повідомлення «Молодий правник» та ваше Прізвище).

Номінації:

- молодий державний службовець;

- молодий адвокат;

- молодий помічник адвоката;

- молодий науковець;

- молодий юрисконсульт;

- молодий правник - громадський діяч;

- молодий працівник судової системи;

- молодий нотаріус;

- студент-правник;

- молодий правник з системи БПД;

- молодий правник - арбітражний керуючий;

- волонтерська організація юристів;

- молодий правник - захисник військовослужбовців.

Оргкомітет:
Тетяна Корчак, член оргкомітету,
тел.: 066 931 13 53;
Євген Которобай, координатор,
тел.: 093 733 47 88 (Telegram), е-mail: kotorobai.e@gmail.com.