A A A K K K
для людей із порушенням зору
МУРОВАНОКУРИЛОВЕЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА
Вінницька область, Могилів-Подільський район

Проведено 35-ту чергову сесію Мурованокуриловецької селищної ради

Дата: 17.03.2023 14:07
Кількість переглядів: 158

Фото без опису

17 березня 2023 року під головуванням селищного голови  Галини Цибульської відбулось пленарне засідання 35-ї чергової сесії селищної ради восьмого скликання.

На сесійному засіданні було присутніх 18  депутатів з 26 обраних. В роботі сесії взяли участь керівники комунальних установ громади, начальники відділів, управлінь та виконавчих органів селищної ради, представники засобів масової інформації.

Перед початком сесії депутати селищної ради вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх українців, які загинули через повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Селищний голова проінформувала депутатський корпус про стан справ в громаді, роботу селищної ради в міжсесійний період.

Депутати розглянули 57 питань порядку денного сесії, які попередньо детально обговорювалися та розглядалися на засіданнях постійних комісій селищної ради, а саме: затвердили звіт про виконання бюджету Мурованокуриловецької селищної територіальної громади за 2022 рік, Програму забезпечення безперебійного функціонування  Могилів-Подільської районної військової адміністрації в умовах ведення воєнного стану в Україні на 2023-2024 роки, Програму забезпечення містобудівною документацією населених пунктів Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2023-2025 роки, Програму охорони навколишнього природного середовища та раціонального використання  природних ресурсів  Мурованокуриловецької селищної ради на 2023-2025 роки, Порядок  проведення громадського обговорення кандидатури старости в старостинських округах на території Мурованокуриловецької селищної територіальної громади. Внесли зміни до Програми капітального будівництва об’єктів соціально-культурного призначення та інженерної інфраструктури, розвитку житлово-комунального господарства і благоустрою та проведення робіт з будівництва, реконструкції, ремонту та утримання автомобільних доріг Мурованокуриловецької селищної ради на 2021-2025 роки, Програми надання фінансової підтримки комунальному підприємству “Мурованокуриловецький водоканал” на  2023-2025 роки, Комплексної оборонно-правоохоронної  програми профілактики злочинності в Мурованокуриловецькій  територіальній громаді Могилів-Подільського району Вінницької області на 2021-2025 роки, Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки об'єктів усіх форм власності, розвитку  інфраструктури підрозділу пожежної охорони на території Мурованокуриловецької селищної ради на 2021-2025 роки, Програми місцевих стимулів для медичних працівників закладів охорони здоров’я жителів Мурованокуриловецької селищної ради на 2021-2030 роки, до бюджету Мурованокуриловецької селищної територіальної громади на 2023 рік, надали дозвіл селищному голові на укладання договору, селищній раді – на розробку проектно-кошторисної документації на будівництво водопровідної мережі по вул. Сонячна та вул. 40-річчя Перемоги в селі Дружба та на розроблення детального плану території земельних ділянок для рекреаційних потреб.

Розглянули депутати 4 питання комунальної власності: про збільшення статутного капіталу комунально підприємства Мурованокуриловецький водоканал”,  про прийняття майна у комунальну власність Мурованокуриловецької селищної територіальної громади, про передачу майна Мурованокуриловецької селищної територіальної громади в оперативне управління комунальному підприємству “Мурованокуриловецький водоканал”, про передачу транспортного засобу відділу культури, молоді та туризму селищної ради в оперативне управління КП “Мурованокуриловецький водоканал”. Також депутати розглянули проект рішення про присвоєння чергового рангу  старості Морозівського  старостинського округу та підготували звернення до Міжнародного олімпійського комітету, Всеукраїнської Асоціації органів місцевого самоврядування та Вінницькому регіональному відділенню Асоціації міст України щодо недопущення російських та білоруських спортсменів до участі  в Олімпійських та Азійських іграх.

Заслухавши доповіді начальника відділу земельних ресурсів селищної ради Миколи Тарановського, депутати розглянули 35 земельних питань:

 1. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок в постійне користування КЗ “Дитячо-юнацька спортивна школа Мурованокуриловецької селищної ради”.
 2. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в постійне користування Службі автомобільних доріг у Вінницькій області.
 3. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок комунальної форми власності в оренду (проведення аукціону) для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на території смт Муровані Курилівці.
 4. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду гр. Осадчуку А.Г.
 5. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельних ділянок, комунальної форми власності сільськогосподарського призначення для ведення фермерського господарства.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земель комунальної форми власності під приміщенням сортувальної станції по переробці сміття.
 7. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо інвентаризації земельних ділянок комунальної власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території  Мурованокуриловецької селищної ради ТОВ “РУБАНСЬКИЙ АГРО” с. Немерче.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) (невитребувані земельні частки (паї)) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва ФГ “Добробут”. с. Галайківці.
 9. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що передбачається до надання в оренду ТОВ “Юкрейн Тауер Компані” для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій.
 10. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки що передбачається до надання в оренду ТОВ “Юкрейн Тауер Компані” для розміщення та експлуатації об’єктів і споруд телекомунікацій за межами населеного пункту с. Конищів.
 11. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельних ділянок в межах населеного пункту с-ще Малий Обухів.
 12. Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки водного фонду для рибогосподарських потреб, набуття права(оренди) якої пропонується здійснити на конкурентних засадах за межами населеного пункту с. Морозівка.
 13. Про надання в оренду земельних ділянок комунальної форми власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Мурованокуриловецької селищної ради (с. Галайківці) ТОВ “РУБАНСЬКИЙ АГРО” с. Немерче.
 14. Про надання в оренду земельних ділянок комунальної форми власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Мурованокуриловецької селищної ради (с. Жван) ТОВ “РУБАНСЬКИЙ АГРО” с. Немерче.
 15. Про надання в оренду земельних ділянок комунальної форми власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Мурованокуриловецької селищної ради (с. Рівне) ТОВ “РУБАНСЬКИЙ АГРО” с. Немерче.
 16. Про  надання ФГ “Добробут”. земель, що входять до складу спадщини, для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на умовах оренди.
 17. Про надання в оренду земельних ділянок комунальної форми власності сільськогосподарського призначення для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Мурованокуриловецької селищної ради ФГ “Добробут”. с. Галайківці.
 18. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки під приміщенням сортувальної станції по переробці сміття.
 19. Про надання дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення меж населеного пункту смт Муровані Курилівці.
 20. Про надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в оренду для городництва громадянам.
 21. Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо  інвентаризації земельних ділянок.
 22. Про  надання дозволу на розробку технічної документації щодо розроблення нормативної грошової оцінки земельних ділянок.
 23. Про  надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок ФГ “Добробут”. на території Мурованокуриловецької селищної ради.
 24. Про надання земельної ділянки для будівництва та обслуговування будівель торгівлі на умовах оренди гр. Мельнику В.В.
 25. Про надання земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) на умовах оренди гр. Кондратюку О.Д.
 26. Про внесення змін до договору оренди землі щодо заміни сторони договору ПрАТ Київстар с.Конищів.
 27. Про внесення змін до договору оренди землі щодо заміни сторони договору ПрАТ Київстар с.Рівне.
 28. Про внесення змін до договорів оренди землі ФГ “Агроуспіх В”.
 29. Про внесення змін до договорів оренди землі гр.Рубанському В.І.
 30. Про внесення змін до договорів оренди землі гр.Біжку В.М.
 31. Про підготовку лотів до проведення земельних торгів з продажу права оренди  земельних ділянок комунальної власності  Мурованокуриловецької селищної ради.
 32. Про проведення земельних торгів з продажу права оренди  земельних ділянок комунальної власності  Мурованокуриловецької селищної ради.
 33. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та  передачу земельних ділянок громадянам у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка).
 34. Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення, відновлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та виділення земельних часток (паїв) в натурі (на місцевості) громадянам.
 35. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки комунальної форми власності у постійне користування КП “Джерело Мурованокуриловецької селищної ради”.

Також депутати прийняли рішення про дострокове припинення повноважень депутата Мурованокуриловецької селищної ради 8 скликання  Бринзюка В.О.

 За наслідками голосування депутати не підтримали проект рішення “Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки Мурованокуриловецькій районній спілці споживчих товариств” .

Прийняті рішення пленарного засідання 35-ї чергової сесії селищної ради будуть оприлюднені на офіційному вебсайті селищної ради  для ознайомлення у строки, визначені Законом України “Про доступ до публічної інформації” в розділі “Рішення селищної ради 8 скликання. 35  сесія”.

    

 Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

Фото без опису

  


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Створення нового проекту

Ви можете вказати варіанти відповідей для голосування, якщо це потрібно.

Додати файл
Додати файл
Додати файл
Додати файл
Увага! З метою недопущення маніпуляцій суспільною думкою редагування ТА ВИДАЛЕННЯ даного проекту після його збереження буде не можливим! Уважно ще раз перевірте текст на предмет помилок та змісту.

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Авторизація

УВАГА!

Шановні користувачі нашого сайту. В процесі авторизації будуть використані і опубліковані Ваші:

Прізвище, ім'я та по батькові, а також регіон прописки.

Решта персональних даних не будуть зберігатися і не можуть бути використані без Вашого відома.

Погоджуюсь на передачу персональних даних