Зробимо територію Жванського старостинського округу чистішою разом!

Дата: 13.03.2023 16:06

Благоустрій - це візитна картка кожного населеного пункту і громади в цілому, адже стан вулично-дорожньої мережі, озеленення та чистота на кожному обійсті,  в селі - це в першу чергу оцінка діяльності влади, всієї місцевої громади та кожного її жителя зокрема.

Кожен з нас розуміє, що якщо хочеш жити в красивому охайному селі – доклади сам до цього руки. Ця народна мудрість живе в серцях і розумі мешканців Жванського старостинського округу. Вони чудово розуміють, що якщо самі не потурбуються про благоустрій рідного села, то за них це ніхто не зробить.

Навесні щороку селищною радою оголошується двомісячник по благоустрою населених пунктів. Ось і в цьому році Жванський старостинський округ долучився до заходів, метою яких є прибирання зелених зон та благоустрій територій, адже всі ми хочемо жити в місці, де чисті й затишні вулиці, доглянуті пам’ятники, кладовища, впорядковані зелені зони.

Дуже приємно, коли ти подаєш ідею, а односельчани її дружньо підтримують. Уже три суботи поспіль жителі села Кукурівка працюють на благоустрій свого села. В субботу, 25 лютого, дружньою командою односельці прибрали кладовище, а наступні дві суботи - почистили від  чагарникової порослі та дерев узбіччя автошляху від села Кукурівка до повороту на село Нишівці.

Велика вдячність жителям територіальної громади, які, незважаючи на домашні клопоти, прийшли попрацювати на благо села!

Особливу подяку висловлюю Миколі Рудю, який незважаючи на свій поважний вік (йому виповнилося 85 років!), нарівні з односельцями працював на благо села!

Так тримати, кукурівчани

Роботи в громаді наразі ще тривають та результат видно вже зараз. Продовження буде…

Людмила Марецька,

староста Жванського старостинського округу