Стати на захист рідної держави та нищити ворога: доброволець бригади «Лють»

Дата: 03.03.2023 13:24

На Вінниччині, станом на кінець лютого, майже пів тисячі добровольців долучилися до об’єднаної штурмової бригади «Лють». Про це повідомив начальник Управління кадрового забезпечення поліції у Вінницькій області Олександр Конєв.

Він ще раз зазначив, що основою цього підрозділу є патріоти, які бажають взяти участь у визволенні нашої держави від ворога. Олександр Конєв додав, що умови прийому такі ж самі, як і у всі 8 підрозділів «Гвардії наступу». Це перш за все вік – від 18 до 55 років, стан здоров’я, професійно-психологічний стан, довідка про несудимість. Умови прийому як для хлопців, так і дівчат однакові і визначені нормативними документами.

Наймолодшому добровольцю 18 років, найстаршому хто звертався — 63. Добровольці різних спеціальностей і професій подають заявки та бажають навчитись проводити штурмові дії, аеророзвідку, виявляти позиції ворога й знищувати противника. Медики, вчителі, машиністи потягів, продавці, командири танків, радіорозвідники та радіозв’язківці є серед кандидатів до бригади «Лють».

Моєю мотивацією стала сім’я, рідний брат, якому потрібно подавати приклад, - розповідає доброволець Вадим Вихристюк. - Ставати на захист рідної держави! Нищити ворога! - для цього він проходить етапи відбору.

Наразі триває четвертий конкурсний набір до об’єднаної штурмової бригади. Охочі долучитися, можуть до 1 березня подати анкети через сайт національної поліції або ж звернутися в один із ЦНАПів Вінниччини за такими адресами:

- вул. Соборна, 59, м. Вінниця;

- вул. Замостянська, 7, м. Вінниця;

- проспект Космонавтів, 30, м. Вінниця;

- вул. Брацлавська, 85, м. Вінниця;

- 2-й провул. Високовича, 2, м. Гайсин;

- вул. Училищна, 9, м. Жмеринка;

- вул. Київська, 28/2, м. Могилів-Подільський;

- вул. Миколи Леонтовича, 65, м. Тульчин;

- вул.Столярчука, 10, м. Хмільник.

Також записатися до об’єднаної штурмової бригади «Лють» можна через сайт: https://storm.mvs.gov.ua

За роз’ясненнями з питань конкурсного відбору звертайся до управління кадрового забезпечення ГУНП у Вінницькій області за адресою: м. Вінниця, вул. Театральна, 10, каб.111.

Телефони для довідок : (0432) 594-222, (067) 430-52-67, (073) 311-74-06, (095) 280-22-20.