24 лютого в населених пунктах громади проведено заходи у зв`язку з роковинами повномаштабного вторгнення російської федерації
24 лютого 2023 року в зв`язку з роковинами повномаштабного вторгнення російської федерації в Україну в населених пунктах громади проведено заходи по вшануванню пам`яті загиблих земляків, В цей день селищний голова Галина Цибульська, старости старостинських округів, жителі територіальних громад поклали квіти, лампадки до місць поховань учасників АТО/ООС та загиблих військовослужбовців-земляків.
В цей день проведено національно-патріотичні заходи в закладах освіти, культури, акції скорботи "Наш дух не зламати, свободу не вбити", віче пам`яті "Україна пам`ятає своїх героїв", відбулись зустрічі керівництва селищної ради, старост з сім`ями загиблих захисників.