Державна міграційна служба України продовжує розширювати географію роботи відокремлених підрозділів державного підприємства «Документ» за кордоном

Дата: 16.02.2023 10:54

Спільними зусиллями ДМС, МВС та МЗС відтепер українці можуть оформити паспортні документи не лише в Польщі, а й в Туреччині.

Задля зручності громадян України відсьогодні розпочато прийом заяв на оформлення документів у Стамбулі. У турецькому місті працюють два мобільних комплекси - спеціально облаштовані мікроавтобуси білого кольору із символікою «Паспортний сервіс» ? Наразі можна записатися в електронну чергу, обрати для себе зручний день та час і особисто приїхати для подачі документів.

Зокрема, доступні такі послуги, як:

• оформлення ID-картки чи закордонного паспорту (у тому числі замість втраченого або викраденого);
  • обмін  ID-картки чи закордонного паспорту (у зв’язку з закінченням строку дії, зміною інформації, непридатністю до використання);
  • обмін паспорта зразка 1994 року на ID-картку (за бажанням чи у разі непридатності);
  • одночасне оформлення закордонного паспорту та ID-картки.

Обслуговування відвідувачів здійснюється у мобільних комплексах «Паспортного сервісу» з понеділка по суботу включно з 9.00 до 18.00 за адресою ? Лондонське шосе Е-5, Карайолу, паркінг за ТЦ «Аеропорт», (Londra Asfaltı E-5 Karayolu Üzeri, Airport AVM, 34158 Bakırköy/İstanbul).

Зазначимо, що оплата послуг здійснюється на місці за допомогою онлайн-сервісу (оплата готівкою наразі відсутня). Для цього необхідно мати при собі смартфон та банківську картку або її реквізити.

ДМС і надалі продовжуватиме створювати умови зручного оформлення паспортних документів українцям по всьому світу.

Наближаємо перемогу разом!

Джерело: Управління ДМС у Вінницькій області