До уваги водіїв! На Вінниччині погіршення погодних умов. Будьте обережними та дотримуйтесь правил дорожнього руху

Дата: 01.02.2023 13:51

За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території Вінницької області погіршення погодних умов.

01 лютого: Хмарно з проясненнями. Вночі часом сніг, вдень часом опади. На дорогах місцями ожеледиця. Вдень місцями ожеледь. Вітер 7-12 м/с, вдень пориви 15-20 м/с. Температура вночі 0-5° морозу, вдень від 3° морозу до 2° тепла.

ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області» звертається до всіх учасників дорожнього руху з проханням бути особливо уважними та обережними, неухильно дотримуватися Правил дорожнього руху та за можливості утриматись від поїздок.

Пам'ятайте, що в умовах економного споживання електроенергії та несприятливих погодних умов значно знижується видимість на автомобільних дорогах.

У разі виникнення надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування місцевого значення у межах області, зателефонуйте черговому. Вам обов'язково нададуть допомогу!

Черговий диспетчер Підприємства: +38 (098) 056-07-00, +380 (432) 56-07-07, +380 (0432) 56-00-93.

Телефонуйте цілодобово.