Ворог прагне реваншу, але ми впевнені в нашій армії та чекаємо потужних рішень від партнерів – Володимир Зеленський

Дата: 31.01.2023 10:13

Україна та наші партнери робитимуть усе необхідне, щоб наміри Росії перейти до нового етапу наступу з метою реваншу зазнали невдачі. Про це заявив Президент Володимир Зеленський під час спілкування з представниками ЗМІ за результатами переговорів із Прем’єр-міністром Данії Метте Фредеріксен в Одесі.

«Я думаю, що Росія дуже хоче якогось великого реваншу. Думаю, вона його почала. І я думаю, що їм не вдасться забезпечити своє суспільство якимось переконливим позитивним результатом у наступі. Я впевнений у нашій армії. Ми будемо їх усіх потроху зупиняти, розбивати й готувати свій великий контрнаступ», – наголосив Глава держави.

Як зазначив Президент, не припиняються спроби Росії досягти успіху в цій війні, зокрема на Донецькому напрямку, і цей процес постійно посилюється.

«Щодня в них або нові групи кадрових військових, або ми бачимо збільшення кількості «вагнерівців». Усю цю інформацію наші військові обробляли. І запит до партнерів щодо посилення нашої армії ґрунтувався саме на цій інформації», – розповів він.

За словами Володимира Зеленського, Україна детально аналізує всі наявні дані та звертається до партнерів по відповідну підтримку.

Глава держави відзначив позитивні результати нещодавньої зустрічі у форматі «Рамштайн», але наголосив на важливості того, щоб відповідні рішення були вчасними.

«Тому що іноді хороші рішення, коли уповільнюються, в результаті стають слабкими», – переконаний він.