Нарада з головами територіальних громад Могилів-Подільського району

Дата: 26.01.2023 12:09

25 січня 2023 року за дорученням начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова начальник районної військової адміністрації Юрій Яцук провів робочу нараду з головами територіальних громад Могилів-Подільського району, керівниками структурних підрозділів районної військової адміністрації та представниками Могилів-Подільського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки. На нараді обговорено питання  бронювання військовозобов’язаних за органами державної влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями на період мобілізації та в воєнний час, а також роботи системи оповіщення та зв’язку на території Могилів-Подільського району.

Із сайту Могилів-Подільської РВА