Повернення в Україну: що необхідно знати?

Дата: 25.01.2023 13:13

На сьогодні діють  правила в’їзду в Україну дитини – громадянина України, яка  народилася за кордоном і має іноземне свідоцтво про народження. Також є механізм оформлення посвідчення на повернення в Україну особи, яку примусово вивезли в російську федерацію.

Дитина може в'їхати у супроводі своїх законних представників, наприклад батьків, опікунів на підставі посвідчення особи на повернення в Україну. Його можна отримати в найближчій українській дипломатичній установі у країні, де перебувають ці люди.

Для повернення в Україну особи, яку примусово вивезли в рф необхідно звернутися до територіального органу Державної міграційної служби. Оскільки зазвичай документи, які посвідчують особу і підтверджують належність до громадянства України, у таких людей вилучені, викрадені або знищені. Відтак звернення до ДМС дає право оформити посвідчення на повернення в Україну.

Деталі на порталі МВС України за посиланням:  https://bit.ly/3Hu76sp