"Безпека вдома під час війни" - ДСНС і ЮНІСЕФ запустили інформаційну кампанію

Дата: 24.01.2023 12:38

З початку 2023 року в Україні зафіксовано 2 710 пожеж. Значна частина з них — це побутові пожежі, спричинені неправильним використанням альтернативних засобів обігріву та освітлення.

Недостатня обізнаність щодо того, як користуватися цими приладами, заподіює непоправну шкоду майну та здоров’ю українців, а часто й коштує життя!

За даними МОЗ, тільки з листопада по грудень 2022 року встановлено 868 випадків отруєнь чадним газом, з них 215 постраждалих — діти.