Селищний голова Галина Цибульська привітала військових з Водохресним Святвечором

Дата: 18.01.2023 16:45

Наші захисники продовжують боронити Україну, перебуваючи за сотні кілометрів від своїх осель. Родини, розділені війною, не можуть зібратися за одним столом під час новорічно-різдвяних свят. Саме тому 18  січня 2023 року селищний голова Галина Цибульська в черговий раз відвідала одну із військових бригад, яка стоїть на захисті нашої безпеки, привітала від нашої громади з Водохресним Святвечором захисників та передала їм українські традиційні страви – кутю, вареники, грибну юшку, голубці, рибні та м`ясні страви, а також салати.

Ми дякуємо за їх щоденний подвиг!

Зараз кожен з нас чи то у родинному колі, зі світлом чи дивлячись на полум’я свічки, молиться за життя й здоров’я тих, хто боронить нас, за майбутнє України!

СЛАВА УКРАЇНІ!

ГЕРОЯМ СЛАВА!

Тетяна Покалюк,

начальник відділу організаційної роботи