Перевірено Пункти Незламності громади

Дата: 18.01.2023 15:27

На виконання завдань начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова начальник Могилів-Подільської районної військової адміністрації Юрій Яцук та його заступники ознайомлювалися із забезпеченням роботи 2-х Пунктів Незламності у Мурованокуриловецькій селищній територіальній громаді, які розміщені на території Мурованокуриловецького водоканалу та пожежної частини.
На сьогодні в Могилів-Подільському районі функціонує 12 Пунктів Незламності і 21 пункт у закладах відповідального бізнесу.
Загалом у пунктах є усе необхідне та достатньо місця для розміщення  великої кількості людей.

📌Нагадуємо: Пункти Незламності – це ті острівці безпеки, стабільності, тепла та нашої єдності, які функціонуватимуть цілодобово і безкоштовно для тимчасового перебування.