Про зниклих безвісти осіб можна повідомляти із-за кордону

Дата: 18.01.2023 09:14

Якщо ваші рідні, які знаходились у небезпечних регіонах, довгий час не виходять на зв’язок, про їх зникнення можна повідомити, навіть перебуваючи за межами країни.

Звертайтесь на гарячу лінію Уповноваженого зі зниклих безвісти у месенджерах на номер: (095) 896-04-21.

Повідомити про зникнення близьких можна й особисто Уповноваженому за телефоном: (099) 792-01-26.

«Таких випадків насправді немало. Люди втікали від війни із небезпечних регіонів за кордон, а їхні рідні лишалися там. Наші оператори кол-центру опрацюють кожне повідомлення, і ми неодмінно почнемо пошуки цих людей!» – запевнив Уповноважений зі зниклих безвісти Олег Котенко.

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України