Всеукраїнський психосоціальний проект "Людина в біді"

Дата: 17.01.2023 12:13

Міжнародна  гуманітарна організація «Людина в біді» («People in Need»), що працює  в сферах гуманітарної допомоги, прав людини, освіти та соціальної роботи, пропонує  долучитися до нашого Всеукраїнського психосоціального проекту, який є дуже актуальним в сучасних умовах.

У цей складний час всі  громадяни України, а особливо, діти, перебувають у гострому стресовому стані та потребують якісної психологічної підтримки від спеціалістів.

Наша Організація активно працює у цьому напрямку, надаючи всіляку психосоціальну допомогу і підтримку мешканцям України з 2014 року. Також  у нас  безперервно працює Гаряча Лінія психологічної допомоги і підтримки для дорослих, а зараз і дітей, за номером нашого телефону Довіри 0 800 210 160 (конфіденційно, анонімно та цілодобово) безкоштовно зі всіх операторів в Україні.