У безпеці. Освітній курс - Дія.Цифрова освіта

Дата: 17.01.2023 10:59

Як надавати першу медичну допомогу? Яких правил протимінної безпеки варто дотримуватися при поверненні в деокуповані міста? Відповіді на ці запитання сьогодні має знати кожен українець.

Про це все дізнайтеся в освітньому серіалі «У безпеці» на платформі Зрозуміло.

У 13 серіях тривалістю до 15 хвилин дізнаєтеся про базові правила безпеки в зоні бойових дій:

✳що робити при виявленні міни;

✳ як евакуювати маломобільних людей;

✳де шукати союзників у тимчасовій окупації;

✳як виживати в облозі без їжі, води та електрики;

✳що робити в разі контакту з фосфорними снарядами, зарином, хлором та азотом;

Після перегляду освітнього серіалу отримаєте сертифікат, що підтверджуватиме набуті навички.

Переглядайте курс вже зараз за посиланням: https://bit.ly/3uQAfai

Бережіть себе!

Цей онлайн-курс створено у межах швейцарсько-української Програма EGAP, яка реалізується Фонд Східна Європа у партнерстві з Міністерством цифрової трансформації України, проєктом Дія.Цифрова освіта та за співпраці з ДСНС України.