На Вінниччині ліквідовують наслідки обледеніння

Дата: 16.01.2023 11:48

Через негоду в області пошкоджена суттєва кількість електроліній з поваленням опор та обривом проводів.

За інформацією Управління розвитку територій та інфраструктури ОВА, станом на 9:00 16 січня знеструмленими залишаються 38 повітряних ліній ЛЕП 10-04 кв, 119 населених пунктів наразі перебувають без електропостачання.

Внаслідок несприятливих погодних умов  найбільше постраждали лінії  в таких громадах:

Барській ОТГ - 21,

Чернівецькій ОТГ - 6,

Жмеринській ОТГ - 4,

Мурованокуриловецькій ОТГ - 4,

Гайсинській ОТГ - 2.

Працівники АТ «Вінницяобленерго» продовжують аварійно-ремонтні роботи.