160 дітей пільгових категорій з Мурованокуриловецької громади отримали новорічні подарунки

Дата: 13.01.2023 17:58

На Вінниччині для дітей пільгових категорій проводять святкові новорічні заходи, впроваджені з ініціативи та підтримки начальника Вінницької обласної військової адміністрації Сергія Борзова.

13 січня 2023 року начальник Могилів-Подільської військової адміністрації Юрій Яцук, заступники начальника Могилів-Подільської військової адміністрації Світлана Антонюк та Володимир Рубанський завітали в Мурованокуриловецьку селищну територіальну громаду та разом з Мурованокуриловецьким селищним головою Галиною Цибульською в приміщенні комунального закладу "Мурованокуриловецький Центр культури та дозвілля" привітали 160 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, з сімей, які потрапили в складні життєві обставини, з новорічно-різдвяними святами, зі старим новим роком та висловили слова подяки Захисникам та Захисницям, які боронять кордони нашої країни! «Завдяки їм сьогодні ми можемо дарувати дітям радість та щастя!» - зазначив начальник Могилів-Подільської військової адміністрації Юрій Яцук.

Для дітей були організовані культурно-мистецькі заходи: танці, ігри, конкурси та, звісно, подарунки.

Море позитивних емоцій і незабутніх вражень вирувало в залі. Діткам було цікаво та весело.

Відділ організаційної роботи та зв`язків

з засобами масової інформації селищної ради