Єдина інформаційна система покращить процес виплат переселенцям – Ірина Верещук

Дата: 11.01.2023 11:30

Протягом грудня-січня в процесі відпрацювання звернень регіонів було вирішено понад 200 проблемних питань, пов’язаних з роботою в Єдиній інформаційній системі соціальної сфери (ЄІССС), за допомогою якої призначаються виплати внутрішньо переміщеним особам.

Про це повідомили на міжвідомчій нараді під головуванням Віцепрем’єр-міністра Ірини Верещук.

Щоб працівники соцзахисту швидше опанували нову інформаційну систему, від початку зими з ними було проведено 21 тренінг. Ще 3 навчальних заходи плануються цього тижня.

Крім того, надаються персональні консультації представникам регіонів.

Людський фактор все менше впливає на процес. За повідомленням представників Мінсоцполітики, близько 60% рішень про призначення виплат ухвалюються автоматично.

«Маємо позитивну динаміку, але ще є над чим працювати. В січні  необхідно вирішити всі проблемні питання, які виникають при роботі в системі: як технічні, так і пов’язані з людським фактором. Люди мають вчасно отримувати виплати», – підкреслила очільниця Мінреінтеграції.