У 2022 році вінничани сплатили понад 951 млн. грн військового збору

Дата: 10.01.2023 15:39

Такою суттєвою сумою впродовж 2022 року платники податків області посилили обороноздатність української армії та пришвидшили нашу Перемогу.

У порівнянні з аналогічним періодом 2021 року, приріст надходжень зріс на більш ніж 237,4 млн грн або на 33,3%.

Нагадаємо, об’єкт оподаткування військовим збором визначений статтею 163 Податкового кодексу України. До нього, крім заробітної плати, інших заохочувальних та компенсаційних виплат або інших виплат і винагород, які нараховуються чи виплачуються платнику у зв’язку з трудовими відносинами та за цивільно-правовими договорами, відносяться і ряд інших. Зокрема – це орендна плата, виграші в державній або недержавній грошовій лотереї, купівля – продаж  рухомого і нерухомого майна, виплата дивідендів, переоформлення спадщини тощо.

За інформацією Головного управління Державної податкової служби України у Вінницькій області