Як користуватися газовим пальником, щоб уникнути пожежі?

Дата: 06.01.2023 10:53

Під час відключень світла почала зростати кількість вибухів у квартирах!

Одна з причин - неправильне використання газових пальників, призначених для застосування на відкритому повітрі. Туристичні газові пальники не розраховані на тривале горіння та приготування їжі у великому посуді!

Тривале горіння може призвести до перегріву та вибуху балона.

Великий посуд нагрівається та поширює тепло на балон, через що він може вибухнути.

Якщо ви все ж таки наважилися використати туристичний пальник вдома, дотримуйтесь правил, щоб не наробити біди: https://bit.ly/3WRo89m

ДСНС України