Витяг з ЄДР тепер на порталі в Дія

Дата: 06.01.2023 09:56

Міністерство цифрової трансформації створило зручний державний сервіс для бізнесу. Тепер на порталі Дія можна отримати витяг з Єдиного державного реєстру (ЄДР)

Цифровізували один з найпопулярніших документів для підприємців. Отримуйте витяг з ЄДР без довгих очікувань і з меншим адмінзбором: https://diia.gov.ua/services/vityag-z-yedr

Що це за документ?

Витяг з ЄДР підтверджує, що ви мали або маєте бізнес, а також містить інформацію про діяльність компанії. Він необхідний в багатьох життєвих ситуаціях підприємців. Наприклад, під час підписання договорів чи для отримання послуг у банках.

Раніше витяг отримували офлайн в реєстратора, нотаріуса чи в ЦНАПах. Потрібно було сплатити адмінзбір та чекати добу. На порталі Дія ви отримаєте документ миттєво, ще й за 100 грн замість 130.

Зручно та швидко.

Послугу розроблено Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством юстиції України за підтримки Програми EGAP, що впроваджується Фондом Східна Європа за підтримки Швейцарії.