Діти Степанківської гімназії передали військовим на фронт свої малюнки та обереги

Дата: 03.01.2023 11:42

У цьому році учні гімназії с. Степанки не готували карнавальних костюмів, не водили  веселих хороводів кругом ялинки, а всі завзято займалися виготовленням сувенірів, оберегів, малюнків для наших захисників. Приємно відзначити, що все, створене власними руками, було передано на передову під час зустрічі  з нашим захисником-земляком Боднаром Сергієм Михайловичем, батьком двох дітей - учнів 4 і 9 класів. Незабутня зворушлива зустріч відбулася нещодавно біля школи та в с. Привітне. Батьки, вчителі, працівники навчального закладу приготували домашню випічку, зібрали продукти харчування, товари першої необхідності та передали на фронт, щоб наші воїни відчули турботу й тепло, отримали найщиріші привітання зі святами, побажання якнайшвидшого повернення до своїх домівок.

Ми віримо в успіх!

Разом ми сила!