До уваги страхувальників Вінниччини. Новий рахунок: що варто знати?

Дата: 03.01.2023 11:05

Для забезпечення здійснення страхових виплат та соціальних послуг, відповідно постанови Кабінету Міністрів України від 29.11.2022 №1323 «Деякі питання забезпечення здійснення страхових виплат та надання соціальних послуг за загальнообов’язковим державним соціальним страхуванням», Головним управлінням Пенсійного фонду України у Вінницькій області відкрито в Філії - Вінницьке обласне управління АТ «Державний Ощадний банк України» рахунок:

№UA183020760000025607300113574 – для обліку коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності.

МФО: 302076

ЄДРПОУ отримувача: 13322403

Отримувач: Головне управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області

УВАГА! Страхувальникам, у яких станом на 31.12.2022 року наявна заборгованість зі сплати страхових коштів на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області, з 02.01.2023 року кошти необхідно сплачувати на зазначений рахунок.